Україна

Генеалогічне дослідження

Генеалогія - це не просто вивчення минулого, а й будівництво мосту між минулим та сьогоденням, що висвітлить шлях до майбутнього
Генеалогічні дослідження в Україні - це захоплююча подорож у минуле, розкриття цікавих родинних історій та внесок у багатий культурний спадок країни. Із кожним роком зростає інтерес до відстеження свого родоводу, і люди все частіше задають собі питання: "Хто були мої предки?" Для розгадування таємниць свого минулого багато хто звертається до нашого центру. Історія України тісно пов'язана із східною та західною культурами, що часто робить генеалогічні дослідження джерелом захоплюючих відкриттів.
Архівні документи, доступні для генеалогічних досліджень в Україні, охоплюють період з XVI століття до сьогодення. Сімейні архіви, церковні записи, національні переписи населення та інші матеріали служать цінними джерелами інформації про минуле кожної родини. Наші спеціалісти допомагають не лише відтворювати сімейні дерева, але й оживляти історії предків, додаючи історичний контекст.

Проведення генеалогічних досліджень в Україні вимагає не лише ретельності та уваги до деталей, але й вдячності за важливість місцевої історії та культури. Кожна родина має свою унікальність, і генеалогічні дослідження служать засобом утримання пам'яті про безліч родоводів, складно переплетених з різними долями.

Джерела наших досліджень


Одним із найважливіших документів при проведенні генеалогічних досліджень є метричні книги, які велися в церквах, де фіксувалися акти хрещення, шлюбу та смерті. У православних церквах велися і сповідні розписи – списки парафіян, у яких ставилися позначки про сповідь. Ревізійні списки, які проводилися в основному з 1718 по 1858 рік, в яких фіксуються податкові переписи населення, надають важливі відомості про структури сімей та вказують на зв'язки між членами домогосподарства. Ця генеалогічна "тріада" застосовна до всіх регіонів із православним населенням, які входили до складу Російської імперії.
Крім згаданих джерел, наші спеціалісти також досліджують інші цінні історичні матеріали, які допомагають вивчати біографії осіб, що жили в минулих століттях. Це особові справи XIX-XX століть, з місць роботи та навчання, послужні та посімейні списки, плани та описи нерухомості, призовні та рекрутські списки, роздавальні відомості та окладні (податкові) книги. Матеріали XX століття в основному представлені документами реєстрації актів громадянського стану, економічними та домогосподарськими реєстрами. Найбільш глибокі пошуки супроводжуються вивченням переписів та чолобитних XVII-XVIII століть. На території України також проживали католики та євреї, для яких збереглося багато історичних джерел.
Час невпинно рухається вперед, несучи з собою сторінки минулого та загадкові долі предків. Важко уявити, але за кожною особою в родоводі стоїть вся прожита життя. Ці особистості залишили свій слід в часі, наповнивши своє життя подіями, радістю та сумом, щастям та горем. І незважаючи на те, що вони вже давно покинули наш світ, їх спадок, як невидима нитка, з'єднує нас з минулим. Важливість збереження цієї історії безперечна. Європейський Генеалогічний Центр надає можливість поглибитися в неї. Пам'ятаючи, зберігаючи і поважаючи історію, ми не лише поглиблюємося в минуле, але й зміцнюємо зв'язок з тим, що робить нас унікальною частиною сучасності.

Ціни та послуги

Генеалогічне дослідження
Від 1000 євро
Біографічні дослідження
Від 400 до 1500 євро
Репатріація (підтвердження національності)
Від 200 до 1000 євро
Пошук документів
Від 50 до 500 євро
Книга про історію роду
Ціна обговорюється
Сайт, присвячений історії роду
Ціна обговорюється